Zaznacz stronę

Z czasem  jak wirus zaczął rozprzestrzeniać się po całym świecie,   rozpoczęliśmy pracę nad opracowaniem receptur  poduktów mających na celu powstrzymanie rozwoju epidemii.

Lekarze , biotechnolodzy , inżynierowie formulacji chemicznych  i specjaliści substancji aktywnych oraz cały zespół  rejestracyjny  pracują caly czas nad nowymi  i skuteczniejszymi niż dotychczasowe rozwiązaniami.

Nasz dział produkcyjny  czyni wszelkie starania nad zwiększeniem możliwości produkcyjnych

Co już wiemy na pewno

Środki i metody  dotychczas powszechnie stosowane nie radzą sobie z nowymi wyzwaniami .

Rozwiązaniem jest zwiększenie w recepturach substancji aktywnych o potwierdzonej wcześniej skuteczności , ale nie można zapomnieć o tym ,że trzeba unikać przy tym  substancji szkodliwych dla ludzi w tym substancji kancerogennych .

EPIDEMIA POWINNA ZMIENIĆ NA ZAWSZE NAWYKI HIGIENICZNE WIĘKSZOŚCI ŚWIATOWEJ POPULACJI W TYM TAKŻE SPOSÓB TRAKTOWANIA ZWIERZĄT

Co już zrobiliśmy

Opracowaliśmy recepturę i uruchomiliśmy produkcję  Septex ProtectiveMist 

Jest to nowego typu środek  którego wynalazek zgłosiliśmy do urzędu patentowego

Receptura opiera się na substancjach o potwierdzonych właściwościach  wiruso i bakteriobójczych

Alkoholu etylowym w stężeniu 73%, chlorku bezalkoniowym  i kwasie rozmarynowym na nośniku polimerowym.

Ta mieszanka działa synergicznie i skutecznie bójczo na wirusy i bakterie ale nie jest szkodliwa dla człowieka .

Ponadto daje możliwość równomiernego rozpylenia we wszystkich pomieszczeniach i dezynfekcji pomieszczeń w których przebywają ludzie, takich jak środki komunikacji i pomieszczenia publiczne, biura itp.

Do użytku osobistego opracowaliśmy tez sam płyn biobójczy lecz od razu podany w aerozol  z którego wydobywa się w postaci zawieszającej w powietrzu i osiadającej na powierzchniach wokół mgiełki .

Można nią dezynfekować wszelkie powierzchnie , ciało , i powietrze wokół .

Więcej na stronie  http://protectivemist.com | http://septex.eu

Z dotychczas przeprowadzonych badań wynika ,że nasz produkt jest  skuteczny  i  może wspomagać zapobieganie rozwoju epidemii 

Ponadto opracowaliśmy  pełną linię środków  do dezynfekcji  SEPTEX , w skład której wchodzi cała gama różnorodnych produktów do użytku osobistego i profesjonalnego.

Jednocześnie od samego początku epidemii nasze laboratorium procowało nad opracowaniem leku o działaniu przeciw wirusowym i udało się nam opracować formułę oparta na wysokoskoncentrowanym  kwasie rozmarynowym.

Badania na grupie naszych ochotników przyniosły zaskakująco dobre wyniki i rozpoczęliśmy współpracę  z Krakowskim Szpitalem Uniwersyteckim.

Choć przed nami zapewne jeszcze długa droga, to z kilkumiesięcznych badań wynika ,że RoNaVir®  cechuje niemal  100% skuteczność wspomagania leczenia infekcji spowodowanych przez koronawirusa.

Więcej można przeczytać na stronie www.ronavir.com